Тренд аларм: Ова лето се носат сандали со дебела штикла

Сандалите со дебела штикла се единствените чевли кои ќе ви бидат потребни летово.

trend-alarm-ova-leto-se-nosat-sandali-so-polna-peta-01_copy.jpg

Стабилни се, а во нив нозете изгледаат совршено издолжени и секси. Моделите на ваквиот тип сандали се впечатливи и ќе ја разиграат секоја модна комбинација.

Одлични се за дневни излегувања, за на работа или за навечер.

Ние ги одбравме најубавите модели на сандали со дебела штикла со кои сигурно нема да направите погрешен избор:

М. В. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ретро моден тренд: Бидете шик во стилот на вашата баба (фото) Трендсетерките во светот се опседнаа со винтиџ парчињата од „орманот на баба“. П...
Машки правила за паметен избор на облека Цели 80% од мажите имаат проблем кога треба да одберат парче облека и не секогаш...
Бели чизми со голем ѓон – Како девојките го носат хит моделот? (фото) Иако белите чизми знаат да се тешки за комбинирање, посебно во зима, кога облека...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg