Водич за жени: Кои модели на чевли и фустани си одговараат?


Водич за жени: Кои модели на чевли и фустани си одговараат?

Секојдневни фустани, свечени тоалети, летни фустанчиња, на преклоп, со шлиц или со срцевидно деколте... листата е практично бесконечна.

vodic-za-zeni-koi-modeli-na-cevli-i-fustani-si-odgovaraat-001.jpg

Од друга страна, и листата на чевли во женскиот гардеробер е исто така голема. Па, како да ги споите без да погрешите?

Постојат неколку основни модели на фустани и чевли со кои секогаш играте на сигурно:

Кој фустан со какви чевли оди?

vodic-za-zeni-koi-modeli-na-cevli-i-fustani-si-odgovaraat-1.jpg

vodic-za-zeni-koi-modeli-na-cevli-i-fustani-si-odgovaraat-2.jpg

vodic-za-zeni-koi-modeli-na-cevli-i-fustani-si-odgovaraat-3.jpg

vodic-za-zeni-koi-modeli-na-cevli-i-fustani-si-odgovaraat-4.jpg

vodic-za-zeni-koi-modeli-na-cevli-i-fustani-si-odgovaraat-5.jpg

vodic-za-zeni-koi-modeli-na-cevli-i-fustani-si-odgovaraat-6.jpg

vodic-za-zeni-koi-modeli-na-cevli-i-fustani-si-odgovaraat-7.jpg

Листата продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Време е за цветни фустани! Со првите сончеви зраци и мирис на пролет во воздухот, се појавува и желбата да ...
Летни комбинации за девојките кои не носат фустани Многу девојки го сакаат летото, затоа што едвај чекаат да ги облечат летните фус...
Модна инспирација: Сите летни фустани на згодната Емили Ратајковски Обично сме навикнати да ја гледаме Емили Ратајковски во бикини, но не можеме да ...

Најчитани неделава