8 пати кога Кејт Мидлтон и Шарлот беа модно ускладени
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


8 пати кога Кејт Мидлтон и Шарлот беа модно ускладени

Кога членовите на кралското семејство се појавуваат во јавност, нивниот избор од бои и комбинации никогаш не е случаен.

8-pati-koga-kejt-midlton-i-sharlot-bea-modno-uskladeni-001.jpg

Така, војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон сака модно да се усклади со својата ќерка Шарлот.

На најновото појавување на балконот од палатата, Кејт и Шарлот носеа пастелно сини фустани, но ова не е првпат „да си одговараат“.

8-pati-koga-kejt-midlton-i-sharlot-bea-modno-uskladeni-1.jpg

8-pati-koga-kejt-midlton-i-sharlot-bea-modno-uskladeni-11.jpg

8 пати кога Кејт и Шарлот беа модно дуо во иста боја:

8-pati-koga-kejt-midlton-i-sharlot-bea-modno-uskladeni-2.jpg

8-pati-koga-kejt-midlton-i-sharlot-bea-modno-uskladeni-3.jpg

8-pati-koga-kejt-midlton-i-sharlot-bea-modno-uskladeni-4.jpg

8-pati-koga-kejt-midlton-i-sharlot-bea-modno-uskladeni-5.jpg

8-pati-koga-kejt-midlton-i-sharlot-bea-modno-uskladeni-6.jpg

8-pati-koga-kejt-midlton-i-sharlot-bea-modno-uskladeni-7.jpg

8-pati-koga-kejt-midlton-i-sharlot-bea-modno-uskladeni-8.jpg

8-pati-koga-kejt-midlton-i-sharlot-bea-modno-uskladeni-9.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 пати кога Кејт Мидлтон беше облечена евтино, а изгледаше совршено Без разлика дали е во панталони или фустан од неколку десетици долари или неколк...
7 модни кобминации со кои ќе ги замените секојдневните „фармерки и џем... Полн гардеробер – но, постојано едните исти 3 комбинации. Проблем кој секоја жен...
Моден водич за мажи и жени: Како да носите одело со патики? (фото) Во очекување на потопли и сончеви денови, време е да почнеме да размислуваме за ...