Ова лето блогерките ги носат марамите како блузи (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Кувар/ка 22-03-2019


Ова лето блогерките ги носат марамите како блузи (фото)

За убавините на марамата како моден додаток и нејзината сестраност, веќе сите сме свесни.

ova-leto-blogerkite-gi-nosat-maramite-kako-bluzi-foto-001.jpg

Марамата е моден додаток кој со малку труд, на суптилен начин додава париска елеганција и префинетост во секоја модна приказна.

Во епицентарот на модните случувања повторно се враќаат свилените марами, и тоа како замена за кратките блузи.

Блогерките веќе направија бројни комбинации носејќи ја марамата врзана на градите, а за следната лежерна пригода, зошто да не пробате и вие?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Моден водич за мажи и жени: Како да носите одело со патики? (фото) Во очекување на потопли и сончеви денови, време е да почнеме да размислуваме за ...
Моден експерт открива: Додатоци кои постојано ги купувате, а не треба Сигурно често ви се случува да излезете низ трговските центри и да завршите со н...
Есенски модни комбинации за полнички девојки - носете ги килограмите с... Модата одамна престана да биде наменета само за овие или оние, разделени во неко...