Парчиња облека кои секоја девојка по 25-та година треба веќе да ги поседува


Парчиња облека кои секоја девојка по 25-та година треба веќе да ги поседува

До 25-та година девојките веќе почнуваат да градат сопствен стил, но во тој период независно од стилот, треба да имаат неколку клучни парчиња во гардероберот.

parchinja-obleka-koi-sekoja-devojka-po-25-ta-godina-treba-vekje-da-gi-poseduva-01.jpg

Тогаш стануваат сериозни и деловни, но сепак млади и опуштени, па така не смеат да си дозволат да немаат некое парче облека кое важи за задолжително.

Што треба да поседува секоја девојка по 25-тата во гардероберот:

Црн блеjзер

parchinja-obleka-koi-sekoja-devojka-po-25-ta-vekje-treba-da-gi-ima-02.jpg

Темни фармерки

parchinja-obleka-koi-sekoja-devojka-po-25-ta-vekje-treba-da-gi-ima-03.jpg

Бела маичка

parchinja-obleka-koi-sekoja-devojka-po-25-ta-vekje-treba-da-gi-ima-04.jpg

Бела кошула

parchinja-obleka-koi-sekoja-devojka-po-25-ta-vekje-treba-da-gi-ima-05.jpg

Ролка

parchinja-obleka-koi-sekoja-devojka-po-25-ta-vekje-treba-da-gi-ima-06.jpg

Миди здолниште

parchinja-obleka-koi-sekoja-devojka-po-25-ta-vekje-treba-da-gi-ima-07.jpg

Маица на риги

parchinja-obleka-koi-sekoja-devojka-po-25-ta-vekje-treba-da-gi-ima-08.jpg

Елегантна свилена блуза

parchinja-obleka-koi-sekoja-devojka-po-25-ta-vekje-treba-da-gi-ima-09.jpg

Совршени очила за сонце

parchinja-obleka-koi-sekoja-devojka-po-25-ta-vekje-treba-da-gi-ima-10.jpg

Штикли за самодоверба

parchinja-obleka-koi-sekoja-devojka-po-25-ta-vekje-treba-da-gi-ima-11.jpg

Чизми до глужд

parchinja-obleka-koi-sekoja-devojka-po-25-ta-vekje-treba-da-gi-ima-12.jpg

Мантил

parchinja-obleka-koi-sekoja-devojka-po-25-ta-vekje-treba-da-gi-ima-13.jpg

Удобни балетанки

parchinja-obleka-koi-sekoja-devojka-po-25-ta-vekje-treba-da-gi-ima-15.jpg

Кожeна јакна

parchinja-obleka-koi-sekoja-devojka-po-25-ta-vekje-treba-da-gi-ima-16.jpg

 М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

9 парчиња облека кои мажите ги сакаат на жените Кои парчиња облека ги обожаваат мажите на женското тело? На што се „запечатуваат...
9 парчиња женска облека кои на мажите им се привлечни На мажите често им се несфатливи некои трендови кои жените ги следат, но сепак п...
Како изгледа ист фустан на девојка со облини vs. на слаба девојка - кој го носи подобро? Впечатлив макси кожен фустан кој го исцртува телото... Кој го носи подобро? Ким ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg