Летни парчиња облека и модни додатоци кои треба да ги имате


Летни парчиња облека и модни додатоци кои треба да ги имате

Летото е нашата омилена сезона во која можеме да експериментираме со стилот и да ги испробуваме новите летни трендови.

letni-parchinja-obleka-i-modni-dodatoci-koi-treba-da-gi-imate-01.jpg

Меѓутоа, постојат одредени парчиња облека кои едноставно мора да ги имате во секоја летна сезона.

Доколку ги поседувате, нема да мора да се грижите за комбинирање, бидејќи тие се вклопуваат во сечиј стил, без разлика на годините и формата на телото.

Колку од нив поседувате?

Летен долг фустан

letni-parchinja-obleka-i-modni-dodatoci-koi-treba-da-gi-imate-02.jpeg

Класично тексас палто

letni-parchinja-obleka-i-modni-dodatoci-koi-treba-da-gi-imate-03.png

Еспадрили со рамна платформа

letni-parchinja-obleka-i-modni-dodatoci-koi-treba-da-gi-imate-04.jpg

Впечатливи обетки

letni-parchinja-obleka-i-modni-dodatoci-koi-treba-da-gi-imate-05.jpg

Плетена чанта

letni-parchinja-obleka-i-modni-dodatoci-koi-treba-da-gi-imate-06.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Чизми до глужд со кои стилски ѝ кажуваме „добредојде“ на есента Чизмите до глужд се единствените обувки кои се чини дека никогаш нема да излезат...
90-годишна бабичка во младешки комбинации царува на Инстаграм и одбива... Верувале или не, Бади Винкл има 90 години и 3,8 милиони следбеници на Инстаграм....
Бикини со висок струк – хит костим за капење ова лето (фото) Јуни е веќе овде, а со него започна интензивното размислување за одење на море, ...