Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


20 пати кога ѕвездите носеле секси долна облека наместо нормална облека (фото)

Кога сте позната личност може да излезете од дома облечени во било што – буквално.

20-pati-koga-dzvezdite-nosele-seksi-dolna-obleka-namesto-normalna-obleka-foto-01.jpg

Овие ѕвезди воопшто не се срамеле да се појават само со секси долна облека без одогзгора да имаат нешто.

Градникот е замена за горен дел за многу ѕвезди како Ким Кардашијан, Ријана и Бела Хадид.

Погледнете колку пати славните се појавиле само по долна облека и тоа било нормално, па дури и тренди:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ретро моден тренд: Бидете шик во стилот на вашата баба (фото) Трендсетерките во светот се опседнаа со винтиџ парчињата од „орманот на баба“. П...
Розови нијанси, диско естетика: 7 клучни машки модни трендови за лето 2022 година Машката мода веќе одамна не е здодевна, а границите се поместуваат од година во ...
Улична мода во Загреб: Фото докази дека Хрватите имаат беспрекорен моден стил (фото) Од класика и префинетост до ексцентричност и модни експерименти... Фото докази д...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg