12 парчиња облека на кои не треба да штедите затоа што никогаш нема да излезат од мода
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
ВОЗАЧИ 27-03-2020


12 парчиња облека на кои не треба да штедите затоа што никогаш нема да излезат од мода

Крем класичниот мантил никогаш нема да излезе од мода. Иста е ситуацијата и со белата кошула.

12-raboti-na-koi-ne-treba-da-shtedite-zatoa-shto-nikogash-nema-da-izlezat-od-moda-01.jpg

Модните трендови постојано доаѓаат и заминуваат, но постојат некои класични работи кои остануваат и за кои вреди да дадете повеќе пари.

Тие го преживуваат тестот на времето и во нив секогаш ќе бидете ИН:

Класичен мантил

12-raboti-na-koi-ne-treba-da-shtedite-zatoa-shto-nikogash-nema-da-izlezat-od-moda-02.jpg

Крем капут

12-raboti-na-koi-ne-treba-da-shtedite-zatoa-shto-nikogash-nema-da-izlezat-od-moda-03.jpg

Кожена јакна

12-raboti-na-koi-ne-treba-da-shtedite-zatoa-shto-nikogash-nema-da-izlezat-od-moda-04.jpg

Деловен костим

12-raboti-na-koi-ne-treba-da-shtedite-zatoa-shto-nikogash-nema-da-izlezat-od-moda-05.jpg

Дебел џемпер

12-raboti-na-koi-ne-treba-da-shtedite-zatoa-shto-nikogash-nema-da-izlezat-od-moda-06.jpg

Тексас кошула

12-raboti-na-koi-ne-treba-da-shtedite-zatoa-shto-nikogash-nema-da-izlezat-od-moda-07.jpg

Уште 6 парчиња облека на следната страна...Би можело да ве интересира:

11 работи кои прават стајлингот да ви изгледа евтино, дури и кога носите скапи парчиња Очилата за сонце ви се изгребани, чевлите исчукани, а не се откажувате од работи...
5 модели на џемпери кои мажите сакаат да ги видат на женското тело Иако мажите најискрено ќе признаат дека зимата не им е омилено годишно време, ба...
10 парчиња машка облека кои ги иритираат жените Жените се пребирливи кога се работи за стил и облека, тоа не е некоја голема тај...