Каролина Гочева нежна и елегантна во капутите на Weekend Max Mara
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Каролина Гочева нежна и елегантна во капутите на Weekend Max Mara

Вториот дел од фотосесијата со Каролина Гочева за италијанскиот бренд Weekend Max Mara за групацијата Магнетик.

karolina-goceva-nezna-i-elegantna-vo-kaputite-na-weekend-max-mara-1.jpg

Weekend Max Mara е бренд од Max Mara кој се одликува со елеганција, безвремност, класика и удобност.

Две различни комбинации кои можете да ги облечете и за вашите вечерни и дневни излегувања. Капутите на Weekend Max Mara се парчето по кое овој бренд е препознатливи. Капути кои се високо квалитетни, удобни, топли и модерни.

Анимал принтот е повторно тренд оваа сезона во комбинација за оваа фотосесија со каубојки и кожни панталони.

Втората комбинација е малку полежерна но еднакво елегантна. Повторно се тренди капутит искомбиниран со карирани панталони и впечатливи патики.

Со нетрпение го очекуваме и видеото за брендот Weekend Max Mara кое следува.

Зад фотографиите на оваа соработка повторно се потпишува Јована Зука.

karolina-goceva-nezna-i-elegantna-vo-kaputite-na-weekend-max-mara-2.jpg

karolina-goceva-nezna-i-elegantna-vo-kaputite-na-weekend-max-mara-3.jpg

karolina-goceva-nezna-i-elegantna-vo-kaputite-na-weekend-max-mara-4.jpg

karolina-goceva-nezna-i-elegantna-vo-kaputite-na-weekend-max-mara-5.jpg

karolina-goceva-nezna-i-elegantna-vo-kaputite-na-weekend-max-mara-6.jpg

karolina-goceva-nezna-i-elegantna-vo-kaputite-na-weekend-max-mara-7.jpg

Фотографии// Јована Зука
Шминка и Фризура// Даниел Артевски
Продукција// Магнетик

Би можело да ве интересира:

Ново модно видео за брендот Liu Jo со Каролина Гочева Групацијата Магнетик и Vesta Production го снимија второто модно видео за италиј...
Комбинација која сите ја носат оваа есен: Кожени панталони + плетен џе... Оваа есен модата е во прилог на комфорот и удобноста, па така комбинацијата од к...
Каролина Гочева во есенска комбинација од Pinko Каролина Гочева повторно насмеана пред камерата на Лилика Стрезоска и Елена Фида...