Најтоплите чорапи со празнични мотиви (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 20-06-2019
Возач 20-06-2019
Продавач 20-06-2019


Најтоплите чорапи со празнични мотиви (фото)

Меките и топли чорапи се најдобар пријател во зима, без разлика дали ги носите во домашна атмосфера под топли папучи или кога излегувате, под топлите чизми.

najtoplite-corapi-so-praznicni-motivi-foto-01.jpg

Бидејќи празниците се во полн ек, може да подарите еден празничен пар некому и да му го разубавите зимското секојдневие.

Ги има во секакви бои и зимски дезени, а камерата посебно ги обожава, бидејќи се фотогенични за супер Инстаграм фотки.

Мала селекција на најтопли и најубави чизми со празнични мотиви:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како да носите гумени чизми за дожд, а да не изгледате смешно? (фото) Дали и на вас кога бевте деца ви се темнеше кога родителите сакаа да носите гуме...
Со или без чорапи: Како правилно се носат 10 различни модели на машки ... Иако некои мажи не се оптоваруваат со мода и за секоја прилика носат обични пати...
Како да носите сламен шешир и кога не сте на плажа, а да изгледате сти... Сламениот шешир  за многу девојки е неизбежен детаљ кога станува збор за од...