Моника Белучи на 54 години - сексапил кој зрачи и под црн, долг капут (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Моника Белучи на 54 години - сексапил кој зрачи и под црн, долг капут (фото)

Моника Белучи, иако не секогаш важи за најдобро облечена жена со најтренди парчиња, сепак што и да облече зрачи сексапил. Дека долгиот, црн капут-фустан знае да биде и тоа како привлечен покажа на модна вечера во Париз.

monika-beluci-na-54-godini-seksapil-koj-zraci-i-pod-crn-dolg-kaput-01.jpg

54-годишната италијанска убавица облече макси капут кој ја следеше линијата на телото, проткајан со златни детали.

Го искомбинира со затворени црни штикли и минималистичка чанта.

Како се изгледа секси без да се ѕирне сантиметар гола кожа? Белучи ја има лекцијата:

monika-beluci-na-54-godini-seksapil-koj-zraci-i-pod-crn-dolg-kaput-02.jpg

monika-beluci-na-54-godini-seksapil-koj-zraci-i-pod-crn-dolg-kaput-03.jpg

monika-beluci-na-54-godini-seksapil-koj-zraci-i-pod-crn-dolg-kaput-04.jpg

monika-beluci-na-54-godini-seksapil-koj-zraci-i-pod-crn-dolg-kaput-05.jpg

monika-beluci-na-54-godini-seksapil-koj-zraci-i-pod-crn-dolg-kaput-06.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

8 парчиња облека кои се опасни по здравјето ако ги носите секој ден Не, тука не говориме за танга гаќичките, туку за парчиња облека кои голема е вер...
6 парчиња облека од кои е подобро да се откажете оваа есен/зима Иако сега времето е уште променливо, сепак наскоро ќе почнеме да бараме начин ка...
Парчиња облека кои визуелно ќе ви ги издолжат и истенчат нозете Сонот на речиси секоја девојка е да има долги и витки нозе, но не секоја е среќн...