Нека биде... жолто! Ги обожаваме чантите за пролет-лето 2019 година во највеселата боја
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 24-04-2019
Возач 24-04-2019
Монтажер 24-04-2019


Нека биде... жолто! Ги обожаваме чантите за пролет-лето 2019 година во највеселата боја

Речиси сите популарни модни брендови – Zara, Mango, Topshop, Pull&Bear, Accessorize, Carpisa, Bershka и уште многу други, во своите најнови колекции вклучија жолти чанти.

Neka-bide-zolto-01.jpg

Има нешто особено привлечно и весело во чантите обоени со жолто. Како да го носите сонцето покрај себе и каде и да се појавите предизвикувате внимание и мамите насмевки.

Дури и да сте конвенционалниот тип кој не бира ништо повеќе од црна и сива чанта, оваа сезона направете храбар чекор – одберете жолта во сите нејзини тренди нијанси – окер, неон и сончева:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како да носите гумени чизми за дожд, а да не изгледате смешно? (фото) Дали и на вас кога бевте деца ви се темнеше кога родителите сакаа да носите гуме...
Моден водич за мажи и жени: Како да носите одело со патики? (фото) Во очекување на потопли и сончеви денови, време е да почнеме да размислуваме за ...
Како да носите сламен шешир и кога не сте на плажа, а да изгледате сти... Сламениот шешир  за многу девојки е неизбежен детаљ кога станува збор за од...