Вљубени сме во новиот пролетен тренд: Шноли со натписи (фото)


Вљубени сме во новиот пролетен тренд: Шноли со натписи (фото)

Покрај тоа што се одличен моден додаток за коса, тие пренесуваат и силни пораки. Шнолите со текстуални пораки се апсолутен пролетен тренд во кој може да уживате, без оглед на должината на вашата коса.

BeFunky-collage_630x340.jpg

Мат или со сјајни камчиња, какви шноли би одбрале оваа пролет?

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

11 совети кои треба да ѝ бидат модна заповед на секоја тренди дама Едно од главните правила е да не комбинирате повеќе трендови наеднаш. Едно од...
Летен моден тренд: Одело со шорцеви За деновите кога сакате да изгледате деловно, и истовремено шик, оделата со крат...
Жолтото злато и бисерите се враќаат во мода – Накит за кој вреди да по... Познат тренд се враќа во светот на накитот и модните додатоци, што ќе им се допа...