Вљубени сме во новиот пролетен тренд: Шноли со натписи (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Вљубени сме во новиот пролетен тренд: Шноли со натписи (фото)

Покрај тоа што се одличен моден додаток за коса, тие пренесуваат и силни пораки. Шнолите со текстуални пораки се апсолутен пролетен тренд во кој може да уживате, без оглед на должината на вашата коса.

BeFunky-collage_630x340.jpg

Мат или со сјајни камчиња, какви шноли би одбрале оваа пролет?

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Моден тренд за пролет 2019: Како да носите долги шорцеви? Долгите шорцеви повторно се враќаат во мода, па време е да „прочепкате“ во шкафч...
Гол долен дел од градите - бикини тренд за лето 2019 (фото) Неонски бикини или бикини со животински принт, но главен фокус е нетипичниот кро...
11 совети кои треба да ѝ бидат модна заповед на секоја тренди дама Едно од главните правила е да не комбинирате повеќе трендови наеднаш. Едно од...