Нов тренд: Проѕирни бикини со самоцензура кај брадавиците


Нов тренд: Проѕирни бикини со самоцензура кај брадавиците

Дали најхрабрите девојки летово ќе ги видиме во вакви бикини на плажите? Секси или претерано?

nov-trend-prodzirni-bikini-so-samocenzura-kaj-bradavicite-01.jpg

Нови проѕирни бикини од брендот Cult Gaia ги поместуваат границите. Сепак, тие задржуваат доза пристојноста со самоцензурата во пределот на брадавиците.

Во тој предел стратешки се поставени непроѕирни материјали, но сепак со овие бикини малку е оставено на фантазијата.

Дали би облекле вакво храбро парче летово?

nov-trend-prodzirni-bikini-so-samocenzura-kaj-bradavicite-02.jpg

nov-trend-prodzirni-bikini-so-samocenzura-kaj-bradavicite-05.jpg

nov-trend-prodzirni-bikini-so-samocenzura-kaj-bradavicite-03.jpg

nov-trend-prodzirni-bikini-so-samocenzura-kaj-bradavicite-07.jpg

nov-trend-prodzirni-bikini-so-samocenzura-kaj-bradavicite-08.jpg

nov-trend-prodzirni-bikini-so-samocenzura-kaj-bradavicite-06.jpg

nov-trend-prodzirni-bikini-so-samocenzura-kaj-bradavicite-04.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Нов тренд кој не го разбираме: Облечете си ги фармерките наопаку Последниот моден тренд кој се појави како дизајн на Boohoo ги остави фановите на...
Моден тренд за пролет 2019: Како да носите долги шорцеви? Долгите шорцеви повторно се враќаат во мода, па време е да „прочепкате“ во шкафч...
11 совети кои треба да ѝ бидат модна заповед на секоја тренди дама Едно од главните правила е да не комбинирате повеќе трендови наеднаш. Едно од...