Фустани кои нема да сакате да ги соблечете до крајот на летото (фото)


Фустани кои нема да сакате да ги соблечете до крајот на летото (фото)

За свечени вечерни пригоди или дневни прошетки – сатенските фустани на тенки прерамчиња се идеални за до крајот на летото.

fustani-koi-nema-da-sakate-da-gi-soblechete-do-krajot-na-letoto-foto-01.jpg

Блогерките ги обожаваат сатенските фустани и ги носат во впечатливи или нежни бои за секакви пригоди.

Со штикли или патики, шешир или впечатлив накит – зависно како ќе го искомбинирате може да изгледате елегантно или лежерно.

Како да ги носите овие фустани кои ќе ви бидат омилени до крајот на летото за сите пригоди:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Време е за цветни фустани! Со првите сончеви зраци и мирис на пролет во воздухот, се појавува и желбата да ...
9 фото докази дека Меган Маркл сака да ги следи и копира аутфитите на други познати дами Откако е со принцот Хари, поранешната актерка сè почесто станува мета на модните...
Најбизарни модели на фармерки кои некогаш се појавиле (фото) Иновацијата на модните дизајнери некогаш знае да ги премине сите граници, а токм...

Најчитани неделава