Фустани кои нема да сакате да ги соблечете до крајот на летото (фото)


Фустани кои нема да сакате да ги соблечете до крајот на летото (фото)

За свечени вечерни пригоди или дневни прошетки – сатенските фустани на тенки прерамчиња се идеални за до крајот на летото.

fustani-koi-nema-da-sakate-da-gi-soblechete-do-krajot-na-letoto-foto-01.jpg

Блогерките ги обожаваат сатенските фустани и ги носат во впечатливи или нежни бои за секакви пригоди.

Со штикли или патики, шешир или впечатлив накит – зависно како ќе го искомбинирате може да изгледате елегантно или лежерно.

Како да ги носите овие фустани кои ќе ви бидат омилени до крајот на летото за сите пригоди:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Гол долен дел од градите - бикини тренд за лето 2019 (фото) Неонски бикини или бикини со животински принт, но главен фокус е нетипичниот кро...
25 идеи како да носите чанта со змиски принт (фото) Змискиот принт зема огромен замав во светот на модата, посебно чантите кои може ...
Моден водич за мажи и жени: Како да носите одело со патики? (фото) Во очекување на потопли и сончеви денови, време е да почнеме да размислуваме за ...