Карираното е повторно мода - дезен кој мора да го имате оваа зима (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Карираното е повторно мода - дезен кој мора да го имате оваа зима (фото)

Без разлика дали станува збор за капут, здолниште, панталони или сако, едноставно е–оваа зима мора да имате барем едно парче со кариран дезен.

Kariranoto-e-povtorno-vo-moda-01.jpg

Директно од модните писти во Милано, карираниот дизајн повторно се врати на голема врата и сите го обожуваат.

Носејќи го со себе здивот на доброто, старо ретро, ретко кој може да им одолее на комбинациите кои вклучуваат кариран дезен.

Инспирирајте се и уште денеска облечете нешто карирано:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кој ќе победи: Модата или зимата? Снегот и ладното време често претставуваат предизвик кога станува збор за вашиот...
7 модни лекции кои мора да ги знае секоја модерна дама Одберете жена чиј стил ве инспирира. Најдовте некое навистина вредно парче? Купе...
Дезен кој задолжително треба да се најде на вашата облека оваа пролет Иако важи за есенски принт, сепак каро дезенот ќе биде хит и ќе се носи и во тек...

Најчитани неделава