Предлог зимски аутфити од блогерката со модно усогласени ќеркички (фото)


Предлог зимски аутфити од блогерката со модно усогласени ќеркички (фото)

Хана е блогерката која стана хит на Инстаграм со фотки од неа и ќерките, облечени во модно усогласени комбинации.

predlog-zimski-autfiti-od-blogerkata-so-modno-usoglaseni-kjerkichki-foto-01.jpg

Мајката и двете ќеркички редовно објавува фотки од нив низ улиците на Лондон или на светски дестинации, облечени во стилски искомбинирани аутфити.

Овојпат издвојуваме зимски аутфити инспирирани од стилското модно трио:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Модно парче за сите сезони: Кошула со балон ракави Кошулата е едно од оние модни парчиња кои никогаш не излегуваат од мода. Кошу...
9 фото докази дека Меган Маркл сака да ги следи и копира аутфитите на други познати дами Откако е со принцот Хари, поранешната актерка сè почесто станува мета на модните...
Предлог комбинации: Пролет во светли и пастелни бои Сончевата сезона е вистинско време да ја истакнете својата нежна и грациозна стр...

Најчитани неделава