Патики + капут во 20 стилски, зимски комбинации (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Патики + капут во 20 стилски, зимски комбинации (фото)

Девојките кои ја ставаат удобноста на прво место, но сакаат да изгледаат стилски, се вљубени во оваа модна формула.

patiki-kaput-vo-20-stilski-zimski-kombinacii-foto-01.jpg

Ако мислите дека капутот треба да го носите само со штикли или чизми – се лажете, патиките се одличен додаток на комбинацијата (кога временските услови во зима ви го дозволуваат тоа).

Во деловни или лежерни комбинации, со фустан или панталони – не се плашете оваа зима изгледот да го надополните со капут и патики.

Ако се двоумите како тоа би изгледало, следниве фотки ќе ве инспирираат:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

6 стилски начини да носите фустан на ладно, а да не смрзнете Променливото време прави многу проблеми при изборот на облека, па токму затоа фу...
Како стилски да ја носите обичната широка маичка на 5 различни начини? (видео) За да создадете нов стилски аутфит, понекогаш ви е доволна и само обична широка ...
Модна еволуција: Какви очила за сонце се носеле низ годините? Очилата за сонце веќе не служат само за нивната примарна функција да штитат од с...

Најчитани неделава