Zara здолништето кое сите блогерки го имаат на располагање (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
rabota vo kujna 08-08-2020


Zara здолништето кое сите блогерки го имаат на располагање (фото)

И покрај тоа што зимата и месец јануари ретко кога ги спојуваме со мини здолништа, кога се работи за модата во овој период од годината, сепак блогерките се заљубија во едно мини здолниште на Zara.

zara-zdolnisteto-koe-site-blogerki-go-imaat-na-raspolaganje-001.jpg

Мини здолништето е со А-крој и доаѓа во повеќе бои и нијанси.

Девојките го комбинираат со високи чизми, темни хулахопки, удобни џемпери и топли капути.

Како изгледа најпопуларното здолниште на Zara кое го одбележа почетокот на 2020-та година?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 парчиња облека на кои не треба да штедите затоа што никогаш нема да излезат од мода Крем класичниот мантил никогаш нема да излезе од мода. Иста е ситуацијата и со б...
11 работи кои прават стајлингот да ви изгледа евтино, дури и кога носите скапи парчиња Очилата за сонце ви се изгребани, чевлите исчукани, а не се откажувате од работи...
6-годишно девојче е мини модна икона и ги копира стаjлинзите на ѕвездите (фото) Таа со помош на мајка си се претвора во мини копија на ѕвездите, плус и самата м...

Најчитани неделава