30 фустани во кои едвај чекаме да го испиеме првото кафе на сонце
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


30 фустани во кои едвај чекаме да го испиеме првото кафе на сонце

По долгиот „маратон“ во пижами, хеланки и тренерки, време е да се дотераме.

30-fustani-vo-koi-edvaj-cekame-da-go-ispieme-prvoto-kafe-na-sonce-001.jpg

Со првото излегување од дома, враќањето на работа и прошетките на дистанца, ќе сфатите дека надвор времето повикува да облечете лелеав дневен фустан во кој буквално ќе бидете подвижна пролет.

Ви предлагаме стилски да го изведете првото кафе на сонце после долг карантин:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

6 стилски начини да носите фустан на ладно, а да не смрзнете Променливото време прави многу проблеми при изборот на облека, па токму затоа фу...
Како стилски да ја носите обичната широка маичка на 5 различни начини? (видео) За да создадете нов стилски аутфит, понекогаш ви е доволна и само обична широка ...
„Искинатата“ облека е ИН оваа пролет Што правите кога ќе забележите дупче или пукнатина на вашиот омилен џемпер, блуз...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава