„Сончево“ жолти парчиња облека кои ќе ги освежат пролетните комбинации
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


„Сончево“ жолти парчиња облека кои ќе ги освежат пролетните комбинации

Ако секој ден во неделата носите нешто сончево жолто на себе, расположението инстантно ќе ви се поправи.

5-soncevo-zolti-parcinja-obleka-koi-ke-gi-osvezat-proletnite-kombinacii-001.jpg

Голем плус е и стилскиот, топол прв впечаток кој ќе го оставате кај луѓето.

Потребни ви се 5 сончево жолти парчиња облека со кои пролетните комбинации ќе изгледаат луксузно и свежо:

Сакo

5-soncevo-zolti-parcinja-obleka-koi-ke-gi-osvezat-proletnite-kombinacii-01.jpg

Панталони

5-soncevo-zolti-parcinja-obleka-koi-ke-gi-osvezat-proletnite-kombinacii-02.jpg

Кошула со жолти риги

5-soncevo-zolti-parcinja-obleka-koi-ke-gi-osvezat-proletnite-kombinacii-03.jpg

Сандали

5-soncevo-zolti-parcinja-obleka-koi-ke-gi-osvezat-proletnite-kombinacii-04.jpg

Чанта преку рамо

5-soncevo-zolti-parcinja-obleka-koi-ke-gi-osvezat-proletnite-kombinacii-05.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како да носите гумени чизми за дожд, а да не изгледате смешно? (фото) Дали и на вас кога бевте деца ви се темнеше кога родителите сакаа да носите гуме...
Парчиња облека кои секоја девојка по 25-та година треба веќе да ги поседува До 25-та година девојките веќе почнуваат да градат сопствен стил, но во тој пери...
6 парчиња облека од кои е подобро да се откажете оваа есен/зима Иако сега времето е уште променливо, сепак наскоро ќе почнеме да бараме начин ка...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава