Инспирација за летните денови – најдобрите модни комбинации на Викторија Лоба во бела боја (фото)


Инспирација за летните денови – најдобрите модни комбинации на Викторија Лоба во бела боја (фото)

Викторија Лоба е една од најубавите, а дефинитивно и една од најдобро облечените пејачки во Македонија.

inspiracija-za-letnite-denovi-najdobrite-kombinacii-na-viktorija-loba-vo-bela-boja-foto-01.jpg

Пејачката со руско потекло секогаш изгледа беспрекорно, а според нејзиниот Инстаграм профил, очигледно белата е нејзина омилена боја и нејзин заштитен знак – на повеќето фотографии, таа носи комбинации во бела боја од глава до пети.

Белата е можеби најдобрата боја за топлите летни денови, па ако останавте без идеи, комбинациите на Лоба сигурно ќе ве инспирираат.

Модни лекции - најдобрите комбинации во бела боја на Викторија Лоба:

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

14 најдобро облечени женски ликови од филмовите и сериите Некои од најпопуларните женски ликови од познатите филмови и серии засекогаш ќе ...
Летни комбинации за девојките кои не носат фустани Многу девојки го сакаат летото, затоа што едвај чекаат да ги облечат летните фус...
Летни комбинации за стилски и модерни трудници (фото) Многу трудници мислат дека не можат да бидат модерни, посебно во лето, бидејќи с...