Камила Коелјо открива 3 начини како да ја носите марамата ова лето (видео)


Камила Коелјо открива 3 начини како да ја носите марамата ова лето (видео)

Летните марами одамна станаа хит додаток во комбинациите на трендсетерките, а ги користат на најразлични начини.

kamila-koeljo-otkriva-3-nachini-kako-da-ja-nosite-maramata-ova-leto-video-01.jpg

Стилските, мазни марами може да ги носите како топ во летните комбинаци, а инфлуенсерката Камила Коелјо открива три начини како таа ја користи марамата.

За похрабрите - направете си краток кроп-топ или малку подолга маица со гол грб - инспирирајте се од Камила:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како да носите гумени чизми за дожд, а да не изгледате смешно? (фото) Дали и на вас кога бевте деца ви се темнеше кога родителите сакаа да носите гуме...
Хит модна комбинација: Женски одела во пастелни бои Во последно време, помеѓу модните трендови сè почесто се наоѓаат женските одела,...
Што симболизираат боите на облеката што ја носите? Која боја симболизира неутралност, која забава, која елеганција, а која невиност...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg