Камила Коелјо открива 3 начини како да ја носите марамата ова лето (видео)


Камила Коелјо открива 3 начини како да ја носите марамата ова лето (видео)

Летните марами одамна станаа хит додаток во комбинациите на трендсетерките, а ги користат на најразлични начини.

kamila-koeljo-otkriva-3-nachini-kako-da-ja-nosite-maramata-ova-leto-video-01.jpg

Стилските, мазни марами може да ги носите како топ во летните комбинаци, а инфлуенсерката Камила Коелјо открива три начини како таа ја користи марамата.

За похрабрите - направете си краток кроп-топ или малку подолга маица со гол грб - инспирирајте се од Камила:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како да носите гумени чизми за дожд, а да не изгледате смешно? (фото) Дали и на вас кога бевте деца ви се темнеше кога родителите сакаа да носите гуме...
Хит модна комбинација: Женски одела во пастелни бои Во последно време, помеѓу модните трендови сè почесто се наоѓаат женските одела,...
Како да носите сламен шешир и кога не сте на плажа, а да изгледате стилски? (фото) Сламениот шешир  за многу девојки е неизбежен детаљ кога станува збор за од...

Најчитани неделава