Што симболизираат боите на облеката што ја носите? - Results from #1


Што симболизираат боите на облеката што ја носите?

Силна розова – забава

shto-simboliziraat-boite-na-obleka-shto-gi-nosite-08.jpg

Виолетова – софистицираност

shto-simboliziraat-boite-na-obleka-shto-gi-nosite-09.jpg

Портокалова – независност

shto-simboliziraat-boite-na-obleka-shto-gi-nosite-10.jpg

Кафеава – стабилност

shto-simboliziraat-boite-na-obleka-shto-gi-nosite-11.jpg

Сива – неутралност

shto-simboliziraat-boite-na-obleka-shto-gi-nosite-12.jpg

Црна – елеганција

shto-simboliziraat-boite-na-obleka-shto-gi-nosite-13.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Блуза со машна: 16 начини на кои може да ја носите оваа пролет Доколку ви е во план да ја обновите гардеробата оваа сезона, а сакате да изгледа...
25 идеи како да носите чанта со змиски принт (фото) Змискиот принт зема огромен замав во светот на модата, посебно чантите кои може ...
Моден водич за мажи и жени: Како да носите одело со патики? (фото) Во очекување на потопли и сончеви денови, време е да почнеме да размислуваме за ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg