10 парчиња облека кои откриваат дека сте „застанати во времето“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


10 парчиња облека кои откриваат дека сте „застанати во времето“

Секоја жена негува различен стил, но има одредени парчиња облека кои откриваат дека не напредувате заедно со трендовите и времето.

10-parcinja-obleka-koi-otkrivaat-deka-ste-zastanati-vo-vremeto-1.jpg

Како да не оставите впечаток дека сте „застанати во времето?“

Преснатете да носите...

1. Кратки здолништа со карнери.

10-parcinja-obleka-koi-otkrivaat-deka-ste-zastanati-vo-vremeto-01.jpg

2. Три-четврти панталони.

10-parcinja-obleka-koi-otkrivaat-deka-ste-zastanati-vo-vremeto-02.jpg

3. Болеро.

10-parcinja-obleka-koi-otkrivaat-deka-ste-zastanati-vo-vremeto-03.jpg

4. Чизми-топлинки.

10-parcinja-obleka-koi-otkrivaat-deka-ste-zastanati-vo-vremeto-04.jpg

5. Шалвари.

10-parcinja-obleka-koi-otkrivaat-deka-ste-zastanati-vo-vremeto-05.jpg

6. Светкави мини фустанчиња.

10-parcinja-obleka-koi-otkrivaat-deka-ste-zastanati-vo-vremeto-06.jpg

7. Кошули со карнери.

10-parcinja-obleka-koi-otkrivaat-deka-ste-zastanati-vo-vremeto-07.jpg

8. Асиметрично здолниште.

10-parcinja-obleka-koi-otkrivaat-deka-ste-zastanati-vo-vremeto-08.jpg

9. Пеплум карнер околу струкот.

10-parcinja-obleka-koi-otkrivaat-deka-ste-zastanati-vo-vremeto-09.jpg

10. Патики на две платформи.

10-parcinja-obleka-koi-otkrivaat-deka-ste-zastanati-vo-vremeto-10.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

9 парчиња облека кои мажите ги сакаат на жените Кои парчиња облека ги обожаваат мажите на женското тело? На што се „запечатуваат...
Парчиња облека кои секоја девојка по 25-та година треба веќе да ги поседува До 25-та година девојките веќе почнуваат да градат сопствен стил, но во тој пери...
6 парчиња облека од кои е подобро да се откажете оваа есен/зима Иако сега времето е уште променливо, сепак наскоро ќе почнеме да бараме начин ка...

Најчитани неделава