Старото, добро тексас здолниште е повторно во мода – омилен дел од летото (фото)


Старото, добро тексас здолниште е повторно во мода – омилен дел од летото (фото)

Некои материјали едноставно не „умираат“, а очигледно е дека тексасот никогаш нема да излезе од мода. Сите се сеќаваме на кратките тексас здолништа, а ова лето тие повторно ќе бидат во центарот на модното внимание.

Starata-dobra-teksas-suknja-e-povtorno-vo-moda-01.jpg

Удобни и пријатни за носење, со бесконечно многу варијации на комбинирање, кој не ги сака тексас здолништата?

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Какви тексас јакни ќе се носат оваа пролет? Пролетта е вистинско време да се збогуваме со дебелите капути, а одново да ги по...
6 модели на здолништа кои ви додаваат килограми Од здолниште од светкав материјал до здолниште со волуменозни додатоци, кои моде...
Мода за туристи: Облечете се како луѓето во земјите во кои патувате Кога патувате, веројатно не сакате од далеку да се познава дека сте турист. Но, ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg