Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022


20 бикини за слаби девојки, без изразени облини (фото)

Слабите девојки без изразени облини ја имаат целата слобода на светот да одберат какви бикини и да сакаат.

20-bikini-za-slabi-devojki-bez-izrazezni-oblini-001.jpg

Сепак, постојат неколку специфични модели кои им стојат само на нив.

Горен дел триаголник е она што сите би го препорачале, крупните цветни шари, како и додатоци - карнери, набори, метални алки... Било што, што ќе го привлече вниманието.

Ова се 20 бикини кои идеално им стојат на слабите девојки:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како стојат истите модни парчиња на слаба девојка vs. на девојка со облини (фото) Тие изгледаат сосема поинаку, но изгледаат подеднакво привлечно во истите модни ...
Бели чизми со голем ѓон – Како девојките го носат хит моделот? (фото) Иако белите чизми знаат да се тешки за комбинирање, посебно во зима, кога облека...
Избегнувајте блузи со широки ракави и уште 7 модни совети за девојки со пошироки раце и рамена Ракавите од тантела и блузите без прерамки во комбинација со впечатлив накит сек...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg