Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022


18 пара чевли за кои треба храброст за да се носат (фото)

18-para-cevli-za-koi-treba-hrabrost-da-se-nosat-001.jpg

Следен пат кога ќе кажете дека работата на моделите е лесна, нека ви текне дека работа им е да одат во крајно чудни и неудобни чевли.

Дизајнерите малку претерале со креативноста и ексцентричноста, па за носење на овие модели надвор од пистата дефинитивно треба храброст.

Би ги облекле?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Нека блеска црвено – одлични идеи за вашиот новогодишен стајлинг (фото) Доколку се двоумите што да облечете за највеселата ноќ во годината, црвената бој...
Mодели на чевли кои изгледаат одлично на Инстаграм, но не се практични во реалноста Легендарните штикли со црвен ѓон на Louboutin се едни од најпосакуваните и денес...
Сатенските Барби штикли на платформа се хит и кај Србинките – чинат 1.100 евра (фото) Сатенските чевли со висока потпетица и двојна платформа на Versace се вистински ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg