Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Бели чизми со голем ѓон – Како девојките го носат хит моделот? (фото)

Иако белите чизми знаат да се тешки за комбинирање, посебно во зима, кога облеката ни се сведува на темни нијанси и топли ткаенини, оваа зима сè е во нивен знак.

beli-cizmi-so-golem-gjon-kako-devojkite-go-nosat-hit-modelot-001.jpg

Белите гумени чизми со голем ѓон се сериозна конкуренција на обичните, црни чизми, но знаат да бидат предизвик за девојките кои не се модни експерти.

Ако сакате да ги носите, само треба да го следите правилото дека чизмите не смее да ви се најсветлото парче на вас, додека остатокот од облеката е темен.

Ова се неколку идеи како изгледа тоа во пракса:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Омиленото „обично“ модно парче на славните дами (кои тие го носат на кул начин) Како обичната црна ролка изгледа кул кога ја носи Роузи Хантингтон Вајтли или па...
Mодели на чевли кои изгледаат одлично на Инстаграм, но не се практични во реалноста Легендарните штикли со црвен ѓон на Louboutin се едни од најпосакуваните и денес...
Мала висина, „лоши“ нозе: Докази како облеката може да ви ги сокрие (или истакне) маните на телото Широк струк, мали гради, широки раменици се дел од работите кои славните дами ус...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg