10 комбинации на бои кои ги носат само најхрабрите дами

Модата е една голема игра во која најмногу уживаат жените кои сакаат модни експерименти.

10-kombinacii-od-boi-koi-gi-nosat-samo-najhrabrite-001.jpg

Нема ништо лошо во верноста кон класиката, но играњето со храбри бои може да биде прилично возбудливо.

Наместо неутрални нијанси и вечно модерната црна, храбрите жени носат:

Розова и виолетова

10-kombinacii-od-boi-koi-gi-nosat-samo-najhrabrite-01.jpg

Сина и жолта

10-kombinacii-od-boi-koi-gi-nosat-samo-najhrabrite-02.jpg

Портокалова и зелена

10-kombinacii-od-boi-koi-gi-nosat-samo-najhrabrite-03.jpg

Црвена и сина

10-kombinacii-od-boi-koi-gi-nosat-samo-najhrabrite-04.jpg

Златна и бела

10-kombinacii-od-boi-koi-gi-nosat-samo-najhrabrite-05.jpg

Жолта и розова

10-kombinacii-od-boi-koi-gi-nosat-samo-najhrabrite-06.jpg

Зелена и сина

10-kombinacii-od-boi-koi-gi-nosat-samo-najhrabrite-07.jpg

Портокалова и црна

10-kombinacii-od-boi-koi-gi-nosat-samo-najhrabrite-08.jpg

Виолетова и зелена

10-kombinacii-od-boi-koi-gi-nosat-samo-najhrabrite-09.jpg

Жолта и зелена

10-kombinacii-od-boi-koi-gi-nosat-samo-najhrabrite-10.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

9 модни правила како една жена да изгледа како вистинска дама (со облеката што ја има дома) Минимализмот е клучот, секогаш одлучете се за помалку детали во вашиот изглед. Н...
Нежно жолта е бојата на лето 2023 Оваа нијанса на жолта боја е свежа и неутрална, но не е нападна... Таа е идеален...
8 модни парчиња кои се тренди, но на моменти се навистина непрактични Парчиња облека со пердуви: Облеката со пердуви бара посебна грижа и начин на скл...
9 модни трендови кои ќе бидат хит во 2023 година (и ќе ги гледаме насекаде) Тренд: Безвременските парчиња со широк крој, кои личат како да сте ги извлекле о...
11 модни трендови од 90-тите кои се повторно актуелни во 2023 Се сеќавате ли на шнолите во форма на штипчиња со кои обожававме да фаќаме праме...
7 модни предрасуди од кои (итно) треба да се ослободите Високите жени треба да избегнуваат високи потпетици. Не се комбинира злато и сре...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg