13 трендови кои конечно ги заборавивме, но повторно се вратија во 2022-ра

Барби розова во секоја комбинација

13-trendovi-koi-taman-gi-zaboravivme-i-se-vratija-vo-2022ra-08.jpg

Низок струк

13-trendovi-koi-taman-gi-zaboravivme-i-se-vratija-vo-2022ra-09.jpg

Чизми топлинки

13-trendovi-koi-taman-gi-zaboravivme-i-se-vratija-vo-2022ra-10.jpg

Гладијаторки на штикли

13-trendovi-koi-taman-gi-zaboravivme-i-se-vratija-vo-2022ra-11.jpg

Бициклистички

13-trendovi-koi-taman-gi-zaboravivme-i-se-vratija-vo-2022ra-12.jpg

Штикли со голема платформа

13-trendovi-koi-taman-gi-zaboravivme-i-se-vratija-vo-2022ra-13.jpg

М. Д. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

11 модни трендови кои сега се „ИН“, но во иднина можно е да им се смееме Вреќести панталони и фармерки, бициклистички со сако се само дел од актуелните т...
5 модни гревови кои прават секоја жена да изгледа кич (4-иот е најголем) Моден грев 1: Слепо следење на трендовите. На пример, фармерките со низок струк ...
10 популарни модни трендови кои потекнуваат уште од 1960-тите Знаевте ли дека високите бели чизми, големите очила за сонце и облеката со впеча...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg