8 модели на чевли кои нема да ни недостасуваат оваа пролет

Трендовите врзани за чевлите се менуваат повеќепати годишно, па некогаш е тешко да ги следиме.

8-para-cevli-koi-nema-da-ni-nedostigaat-ovaa-prolet-001.jpg

Оваа пролет има 8 новости, за разлика од зимата која измина.

Поточно, оваа сезона нема да се носат:

Чизми на платформа

7-para-cevli-koi-nema-da-ni-nedostigaat-ovaa-prolet-01.jpg

Чевли со коцкест врв

7-para-cevli-koi-nema-da-ni-nedostigaat-ovaa-prolet-02.jpg

Чевли со масивен ѓон

7-para-cevli-koi-nema-da-ni-nedostigaat-ovaa-prolet-03.jpg

Чевли како чорапа

7-para-cevli-koi-nema-da-ni-nedostigaat-ovaa-prolet-04.jpg

Штикли со изразена платформа

7-para-cevli-koi-nema-da-ni-nedostigaat-ovaa-prolet-05.jpg

Штикли со тенка потпетица

7-para-cevli-koi-nema-da-ni-nedostigaat-ovaa-prolet-06.jpg

Заоблени балетанки

7-para-cevli-koi-nema-da-ni-nedostigaat-ovaa-prolet-07.jpg

Патики со многу гума и гломазни облици

7-para-cevli-koi-nema-da-ni-nedostigaat-ovaa-prolet-08.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Најпознатите модни додатоци на сите времиња – колку од нив поседувате? Од бисери на Коко Шанел до омилените чевли „Маноло Бланик“ на Кери Бредшо, не по...
Славни жени кои храбро износија чудни чевли (фото) Ако го цитираме Маноло Бланик, „чевлите имаат мистерија што ја знае само жената ...
10 ѕвезди кои си ја нашле модната формула и не ја менуваат Секој си има омилено парче облека или омилен модел на фустан и одбива да го пром...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg