20 идеи за дневни модни комбинации кога патувате во лето

Патувате во некој прекрасен град во лето и не знаете што да облечете? Тогаш од корист ќе ви бидат овие предлог комбинации во кои ќе ви биде удобно на +30 степени, а ќе изгледате дотерано за Инстаграм фотките.

20-idei-za-dnevni-modni-kombinacii-koga-patuvate-vo-leto-foto-01.jpg

Ако патувате во некој убав град за време на летните денови, добро размислете за комбинациите со облека кои ќе ги носите на дневните прошетки.

На високи температури, иако понекогаш звучи логично да бидете целосно разголени, понекогаш е подобро некои делови од телото да ви бидат покриени за сонцето да не ве пече.

Одберете лесни материјали во светли бои и подгответе се за кул Инстаграм фотки низ улиците на вашата избрана дестинација.

Инпирирајте се од овие модни комбинации и ѕирнете што слично има во вашиот гардеробер:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

11 модни трендови кои сега се „ИН“, но во иднина можно е да им се смееме Вреќести панталони и фармерки, бициклистички со сако се само дел од актуелните т...
5 модни гревови кои прават секоја жена да изгледа кич (4-иот е најголем) Моден грев 1: Слепо следење на трендовите. На пример, фармерките со низок струк ...
23 идеи што да облечете ако наскоро сте гостинка на свадба Сигурно и вие добивте некоја покана за свадба во периодот што претстои... Доколк...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg