Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
АРХИТЕКТ 30-01-2023


11 модни трендови кои сега се „ИН“, но во иднина можно е да им се смееме

Вреќести панталони и фармерки, бициклистички со сако се само дел од актуелните трендови на кои можеби еден ден ќе се смееме и ќе си кажеме со кој памет сме го облекле тоа.

11-modni-trendovi-koi-sega-se-in-no-vo-idnina-mozhno-e-da-im-se-smeeme-01.jpg

Moдата постојано се менува, а тоа што е денес тренд за неколку години најверојатно нема да биде, а може дури да ни биде смешно и да се чудиме како воопшто сме го носеле.

Трендови кои се актуелни сега, но во иднина можно е да им се смееме:

Коса во повеќе бои

11-modni-trendovi-koi-sega-se-in-no-vo-idnina-mozhno-e-da-im-se-smeeme-02.jpg

Комбинезони со огромни џебови (кои наликуваат на работнички комбинезони)

11-modni-trendovi-koi-sega-se-in-no-vo-idnina-mozhno-e-da-im-se-smeeme-03.jpg

Сандали на платформа

11-modni-trendovi-koi-sega-se-in-no-vo-idnina-mozhno-e-da-im-se-smeeme-04.jpg

Кроп-топ од најразлични материјали

11-modni-trendovi-koi-sega-se-in-no-vo-idnina-mozhno-e-da-im-se-smeeme-05.jpg

Вреќести панталони и фармерки

11-modni-trendovi-koi-sega-se-in-no-vo-idnina-mozhno-e-da-im-se-smeeme-06.jpg

XXL парчиња облека

11-modni-trendovi-koi-sega-se-in-no-vo-idnina-mozhno-e-da-im-se-smeeme-07.jpg

Уште 5 работи на следната страна...Би можело да ве интересира:

5 модни гревови кои прават секоја жена да изгледа кич (4-иот е најголем) Моден грев 1: Слепо следење на трендовите. На пример, фармерките со низок струк ...
10 совети при изборот на јакна и капут за тренди изглед во студените денови Мантил направен од кожа или друг впечатлив материјал, наместо од класичен матери...
9 модни трендови кои ќе бидат хит во 2023 година (и ќе ги гледаме насекаде) Тренд: Безвременските парчиња со широк крој, кои личат како да сте ги извлекле о...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg