Низ фотки: 20 причини да го посетите Златибор во зима
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Низ фотки: 20 причини да го посетите Златибор во зима

Златибор важи за едно од најбајковитите места во Србија, кое има многу што да понуди во секоја сезона.

niz-fotki-20-prichini-da-go-posetite-zlatibor-vo-zima-01.jpg

Посебно ја истакнува својата убавина кога природата е целосно прекриена со снег, па патувањето во зима таму е идеално.

Независно дали сте расположени за романтичен викенд со партнерот или дружба со пријателите, нема да погрешите ако го изберете за зимска дестинација.

Првиот снег за оваа сезона веќе падна, а сите кои го посетија, си направија совршена зимска фотка.

Следниве Инстаграм фотки ќе ве натераат да го посетите оваа зима:

https://www.instagram.com/p/Bqwlz6KHl7-/

https://www.instagram.com/p/BqxDrymlvL_/

https://www.instagram.com/p/Bqw-2UTnX8K/

https://www.instagram.com/p/Bqw-VsKFbhh/

https://www.instagram.com/p/Bqwwu2IFUnO/

https://www.instagram.com/p/BqwwfX6gVqO/

https://www.instagram.com/p/BqwY8gxHD89/

https://www.instagram.com/p/BqvZMo6njBQ/

https://www.instagram.com/p/BqvRuK-hvSP/

https://www.instagram.com/p/BqvH-ybg9Gd/

https://www.instagram.com/p/BquxMyiAIlz/

https://www.instagram.com/p/Bqutii5F1tL/

https://www.instagram.com/p/BqusJ0AlKZ3/

https://www.instagram.com/p/Bqur1DcgvHK/

https://www.instagram.com/p/BquqhBYhC15/

https://www.instagram.com/p/BquZ3IElzSM/

https://www.instagram.com/p/BquV3SwDUjC/

https://www.instagram.com/p/BquRjYNF1y2/

https://www.instagram.com/p/BquL00jAXOo/

https://www.instagram.com/p/BquLq_HgXQZ/

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 причини зошто да ја посетите Франција во зима Доколку планирате да ја посетите Франција, зимскиот период е одличен за оваа дес...
Што да правите и што да посетите во Сараево? Сараево е најголемиот и главниот град на Босна, град на контрасти и различности ...
20 причини да ја посетите златната Прага Прага – раскошната убавица, срцето на Европа, место со прекрасни пејзажи какви ш...

Најчитани неделава