Копаоник се претвори во зимска идила – најубавите фотки од првиот снег
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Копаоник се претвори во зимска идила – најубавите фотки од првиот снег

Снежна покривка конечно се распосла низ Копаоник, а инстаграмџиите не пропуштија шанса да направат бајковити фотки.

kopaonik-se-pretvori-vo-zimska-idila-najubavite-fotki-od-prviot-sneg-01.jpg

По есенската монотонија, Копаоник конечно се претвори во зимска идила, а Инстаграм е преполнет со фотки од првиот снег.

На 5-ти декември официјално се отвора ски сезоната, па може да испланирате некое зимско бегство во српскиот ски центар.

Најубавите фотки од првиот снег за оваа сезона на Копаоник:

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Инстаграм водич: Места во Берлин на кои ќе направите најубави фотки Од неверојатни архитектонски градби до шаренило од бои по улиците – Берлин е мес...
Инстаграм разгледници на парот кој заштедил 30.000 долари за да посети... Од Хрватска до Мароко, дечко и девојка продале сè и заштедиле 30.000 долари за д...
Инстаграм бајка и неверојатно искуство - 12 европски градови кои вреди... Топлите, пролетни денови предизвикуваат желба за патување и авантури низ нови, н...

Најчитани неделава