Идеи за одлични свадбени фотки за кои не ви требаат многу пари

Idei-za-odlicni-svadbeni-fotki-za-koi-nema-da-vi-trebaat-mnogu-pari-01.jpg

За добра и оригинална фотка не секогаш се потребни многу пари и подготовки. Она што е најпотребно е секако имагинација и многу љубов.

Вистинските емоции се нешто кое не се доловува со никаков реквизит. Бидете опуштени, насмеани и вљубени.

Со мали додатоци како ливчиња од рози, конфети, светилки и свеќи, ќе ги имате најмагичните фотки од вашата свадба:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

5 работи за кои вреди да дадете повеќе пари на вашата свадба и 5 работи што никој нема да ги забележ... Додека сите гости дефинитивно ќе обрнат внимание на храната и пијалаците, речиси...
Водич за идни невести: Сè што ви е потребно за да организирате свадба за 1 месец Време е за вашата свадба од соништата? Но, дали ќе стигнам да подготвам се за ед...
Луксузна ромска свадба одржана во Виена: Сватовите ја купија невестата за огромна сума пари Невестата била купена за неколку десетици илјади евра, а гостите не се штеделе н...
Младенци бараат гостите да си го платат оброкот на свадбата, но и да им подарат пари: „Ова не е дона... „Би платила за мојот оброк ако младенците не бараат подарок. Но навистина е смеш...
Кул идеја за свадбени декорации: Детали во впечатливи бои кои создаваат контраст (фото) Без разлика дали станува збор за шарени цветови, свеќи и чаши со впечатлива боја...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg