Тетоважи на бутовите кои ги кријат стриите и целулитот (фото)


Тетоважи на бутовите кои ги кријат стриите и целулитот (фото)

Што прво ви паѓа на памет кога ќе слушнете „секси тетоважа“? Тетоважа позиционирана на долниот дел од грбот, на вратот или деколтето?

tetovazi-na-butovite-koi-gi-krijat-striite-i-celulitot-foto-001.jpg

Дел од жените се чувствуваат посекси доколку стават тетоважа на бутовите и со неа ги покријат стриите и целулитот.

Собравме десетици фантастични, секси тетоважи кои ги покриваат сите женски несигурности:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ефективна масажа која ќе ви помогне да се ослободите од целулитот Ладните денови не треба да значат дека ќе го запуштите својот изглед и грижата з...
Како да ја намалите видливоста на стриите на природен начин? Слично како и со целулитот се чини дека не постои жена која не се соочила со про...
Мирисливи тетоважи – нов летен хит Роза, хортензија, божур или можеби рузмарин? Претстојното лето, во тренд ќе бида...