20-годишна Русинка се изобличи со пластични операции, а упорно тврди дека е природна (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


20-годишна Русинка се изобличи со пластични операции, а упорно тврди дека е природна (фото)

Драматичната трансформација на Екатерина Галиченко ја направи сензација по социјалните мрежи.

20-godisna-rusinka-se-izoblici-so-plasticni-operacii-a-uporno-tvrdi-deka-e-prirodna-foto-001.jpg

Во период од 2 години, од слабо девојче, Екатерина стана руската Ким Кардашијан.

На прв поглед, има ставено импланти по целото тело за зголемување на облините, филери во усните, како и истакнување на јаболкниците.

Сепак, упорна е во исказите дека нејзината трансформација се должи на вежбите и гените.

Како изгледаше Екатерина во 2016-та година:

20-godisna-rusinka-se-izoblici-so-plasticni-operacii-a-uporno-tvrdi-deka-e-prirodna-foto-2.jpg

20-godisna-rusinka-se-izoblici-so-plasticni-operacii-a-uporno-tvrdi-deka-e-prirodna-foto-1.jpg

View this post on Instagram

Я счастлива

A post shared by Ekaterina Galichenko (@fab_girl__) on

https://www.instagram.com/p/BKC_hwPDwQi/

Како изгледа Екатерина денес, погледнете на следната страна...Би можело да ве интересира:

Која е разликата помеѓу ботокс и филер? Досега сигурно сте ги слушнале зборовите ботокс и филери, а најверојатно мислите...
Задолжителни работи кои да ги знаете и ги направите пред да нанесете ц... Интензивните бои на кармините понекогаш ги плашат девојките кои не обожаваат да ...
Тајните за совршена кожа на 43-годишната Натали Имбрулија - како да из... Тешко е да се поверува дека австралиската пејачката која се прослави со хитот To...