9 славни жени кои сакаат да направат тренд од нефотошопираните фотки со целулит и стрии
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


9 славни жени кои сакаат да направат тренд од нефотошопираните фотки со целулит и стрии

Фотошопирањето на фотките постои уште пред да постојат социјалните мрежи. Зад совршено измазнетите фотки на славните стојат професионалци кои добро си ја знаат и вршат работата.

9-slavni-zeni-koi-sakaat-da-napravat-trend-od-nefotoshopiranite-fotki-so-celulit-i-strii-001.jpg

Сепак, голем дел од жените во последно време решаваат да направат тренд од нефотошопираните фотки на кои се гледа целулит, стрии, модринки, бори...

За кои славни жени е сосема нормално да ги имаат овие „проблеми“?

Хилари Даф

9-slavni-zeni-koi-sakaat-da-napravat-trend-od-nefotoshopiranite-fotki-so-celulit-i-strii-1.jpg

Деми Ловато

Кејт Аптон

Шерон Стоун

Ешли Греам

Кортни Кардашијан

Рене Зелвегер

Серена Вилијамс

Криси Тајген

9-slavni-zeni-koi-sakaat-da-napravat-trend-od-nefotoshopiranite-fotki-so-celulit-i-strii-2.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Славни дами кои не би ги познале на стари фотки – денес личат на други... Од драстични промени на имиџот, па до радикални естетски корекции, дел од ѕвезди...
Славни личности кои не ги кријат лузните на нивните тела Од падови во детството и несреќи, па до операции и повреди, ѕвездите на кожата и...
Славни мајки по кои мажите вртат поглед на плажа (фото) Наспроти фактот што повеќепати имаат раѓано, како и дека мнозинството се во доцн...