9 славни жени кои сакаат да направат тренд од нефотошопираните фотки со целулит и стрии
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
rabota vo kujna 08-08-2020


9 славни жени кои сакаат да направат тренд од нефотошопираните фотки со целулит и стрии

Фотошопирањето на фотките постои уште пред да постојат социјалните мрежи. Зад совршено измазнетите фотки на славните стојат професионалци кои добро си ја знаат и вршат работата.

9-slavni-zeni-koi-sakaat-da-napravat-trend-od-nefotoshopiranite-fotki-so-celulit-i-strii-001.jpg

Сепак, голем дел од жените во последно време решаваат да направат тренд од нефотошопираните фотки на кои се гледа целулит, стрии, модринки, бори...

За кои славни жени е сосема нормално да ги имаат овие „проблеми“?

Хилари Даф

9-slavni-zeni-koi-sakaat-da-napravat-trend-od-nefotoshopiranite-fotki-so-celulit-i-strii-1.jpg

Деми Ловато

Кејт Аптон

Шерон Стоун

Ешли Греам

Кортни Кардашијан

Рене Зелвегер

https://www.instagram.com/p/B19UtK6oMl8/?utm_source=ig_embed

Серена Вилијамс

Криси Тајген

9-slavni-zeni-koi-sakaat-da-napravat-trend-od-nefotoshopiranite-fotki-so-celulit-i-strii-2.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Славни дами кои не би ги познале на стари фотки – денес личат на други жени Од драстични промени на имиџот, па до радикални естетски корекции, дел од ѕвезди...
20 правила за убавина од кои вистинската жена никогаш не се откажува Сигурни сме дека ја знаете дефиницијата за вистинска жена - тоа се оние кои во 6...
Совршена жена - Софија Лорен на 82 години изгледа прекрасно (фото) Софија Лорен е една од ретките познати личност кои не ги кријат годините, а нема...