Мали гради, дебели нозе: 10 славни дами кои отворено говорат за своите комплекси
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Мали гради, дебели нозе: 10 славни дами кои отворено говорат за своите комплекси

Каков комплекс околу изгледот има Шакира, а каков Викторија Бекам? Која смета дека има дебели нозе, која мал задник, а која „паднати“ гради?

mali-gradi-debeli-noze-kompleksite-na-slavni-dami-01.jpg

Тие се убави и познати, но сепак не се задоволни од својот изглед.

Славни дами кои отворено говорат за комплексите:

Скарлет Јохансон – нозе

Смета дека се кратки и дебели.

mali-gradi-debeli-noze-kompleksite-na-slavni-dami-06.jpg

Џенифер Лоренс – фигура

Таа во една пригода изјави дека сонува за „нормално“ тело и дека секој ден вежба пилатес и е на диета за телото барем малку да ѝ наликува на нормално.

mali-gradi-debeli-noze-kompleksite-na-slavni-dami-02.jpg

Камерон Дијаз – мали гради

Уште од тинејџерските денови Дијаз не е задоволна од своите гради, но, за среќа, никогаш не одлучила да стави импланти.

mali-gradi-debeli-noze-kompleksite-na-slavni-dami-03.jpg

Уште 5 дами на следната страна...Би можело да ве интересира:

Славни дами кои не би ги познале на стари фотки – денес личат на други жени Од драстични промени на имиџот, па до радикални естетски корекции, дел од ѕвезди...
Женски потресни исповеди: Како останав без коса? Ќелавоста не е исклучиво машка болка. Иако примарно ги засега припадниците на по...
9 холивудски дами кои имаат „рамен“ задник Tие немаат огромен задник како Ким Кардашијан, но не се загрижени поради тоа и г...

Најчитани неделава