Јелена Јованова и уште неколку познати Македонки кои драстично ја променија фризурата


Јелена Јованова и уште неколку познати Македонки кои драстично ја променија фризурата

Кој одлучи драстично да ја потстриже косата, кој да си направи шишки, а кој да си стави екстензии? Како ви се допаѓаат нивните промени?

jelena-jovanova-i-ushte-3-slavni-makedonki-shto-drastichno-ja-promenija-frizurata-01.jpg

Велат „Жената која драстично ја менува косата планира да направи промени и во животот“... Дали поради ова нашите славни дами ги променија фризурите или пак едноставно им е потребна нова свежина и свесни се дека публиката сака промени во изгледот не знаеме, но знаеме дека со новите фризури изгледаат одлично.

Актерката Јелена Јованова и водителката Јелена Спенџарска драстично ја потстрижаа својата долга коса, пејачката Антониа Гиговска си направи шишки, а пак водителката Миа Костова отиде во друга насока и си стави екстензии и сега има многу долга коса.

Својата коса драстично ја потстрижаа и дизајнерката Ивана Кнез, како и инфлуенсерката Софија Јанева.

Како ви се допаѓаат нивните промени?

Некогаш vs. сега:

Јелена Јованова ја скрати косата

Јелена Спенџарска ја скрати косата

Миа Костова стави екстензии на косата

Антониа Гиговска си потстрижа шишки

Софија Јанева ја скрати косата

Ивана Кнез ја скрати косата

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Славни дами на кои случајно им ѕирна мидерот (фото) Од Џеј Ло до Кајли Џенер, кои познати дами користат мидер како „тајно оружје“ за...
14 славни дами кои гордо ја носат седата коса и на црвениот тепих Од Шарлиз Терон до Салма Хајек, кои славни дами без проблем знаат да се појават ...
И Јелена Карлеуша се најде на пик: Инстаграм vs. Реалност Опуштено стомаче, лице со акни, растресен задник се работи кои инфлуенсерките не...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg