Корисни додатоци од AliExpress кои ќе ви го стават домот во ред


Корисни додатоци од AliExpress кои ќе ви го стават домот во ред

На сите понекогаш ни фали по нешто во домот за полесна организација на сите потребни и непотребни работи кои ги чуваме.

korisni-dodatoci-od-aliexpress-koi-kje-vi-go-stavat-domot-vo-red-01.jpg

Во недостаток на корисни додатоци за складирање, ги трупаме работите едно врз друго и настанува уште поголем неред.

Но, организацијата во домот е многу важна и неопходно е сè да си има свое место, а за тоа не е потребно да потрошите богатство.

Доволно е да отворите AliExpress и да најдете неколку корисни и евтини додатоци кои ќе ви бидат од корист за таа цел.

За да не се мачите, ние направивме листа од неколку додатоци кои веројатно ќе ви бидат корисни:

Висечки полици

korisni-dodatoci-od-aliexpress-koi-kje-vi-go-stavat-domot-vo-red-02.jpg

Висечки додаток за чување чанти

korisni-dodatoci-od-aliexpress-koi-kje-vi-go-stavat-domot-vo-red-03.jpg

Закачалки за кујнски додатоци

korisni-dodatoci-od-aliexpress-koi-kje-vi-go-stavat-domot-vo-red-04.jpg

Ѕидни држачи за метли

korisni-dodatoci-od-aliexpress-koi-kje-vi-go-stavat-domot-vo-red-05.jpg

Држачи за кабли

korisni-dodatoci-od-aliexpress-koi-kje-vi-go-stavat-domot-vo-red-06.jpg

Држачи за сунѓери

korisni-dodatoci-od-aliexpress-koi-kje-vi-go-stavat-domot-vo-red-07.jpg

Торбички на лепенки за складирање додатоци во бања

korisni-dodatoci-od-aliexpress-koi-kje-vi-go-stavat-domot-vo-red-08.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Корисни трикови за облека и чевли, заради кои животот ќе ви стане полесен Веројатно и вие паничите кога ќе забележите дамка на некое омилено парче облека ...
Топ 5 работи во домот на кои не смеете да штедите дури и кога сте „кнап“ со пари Од прозорци до добра инсталација, кога опремувате или реновирате дом на кои рабо...
9 работи од домот од кои треба да се ослободите пред крајот на 2020-та Скршени шолји за чај, стари перници, изветвени пешкири се само дел од работите к...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg