Идеи како да се организирате кога патувате со автомобил (фото)

Патувањето со автомобил, колку што може да биде комотно, толку може и да ги искомплицира работите, посебно ако патувате со дечиња.

idei-kako-da-se-organizirate-koga-patuvate-so-avtomobil-001.jpg

Како чоколатцата да не се стопат, каде да се сместат сите играчки и грицки, каде да го фрлате ѓубрето?

Организацијата во ограничен простор е секогаш предизвик, а овие 15 идеи ќе ви го олеснат уживањето:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кујнски ножеви и уште 7 работи за кои вреди да потрошите повеќе пари Ако го користите лаптопот само за забава, можете да поминете и со поевтин модел....
Збир од трикови за кои ќе си помислите: „како не сум се сетил/а на ова?“ Само една фотка има моќ да ви го олесни животот и тоа ќе ви се потврди во продол...
Наместо „генералка“ пред празниците – што да правите секој месец од годината за беспрекорно среден д... Во јануари средете ги новогодишните украси, во февруари исчистете ја кујната, а ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg