Винтиџ клупи за во вашата градина (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


Винтиџ клупи за во вашата градина (фото)

Без разлика дали ќе се одлучите за боја на дрво или бела нијанса или пак нешто похрабро како клупа обоено во сино или жолто, ефектот ќе биде постигнат.

25-vintidz-klupi-za-vo-vashata-gradina-foto-01.jpg

Ништо не е порелаксирачко од минување на идилични мигови во вашата градина. Тивко уживање во природа по напорниот работен ден.

Но, за задоволството да биде комплетно и вие да имате катче кое мелем за очи и душа, потребна ви е уникатна винтиџ клупа.

Нејзината уникатна убавина ќе ѝ даде посебен шмек на атмосферата во вашиот двор или дворот на вашата викендичка.

Совршени винтиџ клупи за во вашата градина:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како изгледа дворот на Белата Куќа, во кој има и тајна градина? (фото) Мишел Обама и Меланија Трамп се само дел од првите дами на Америка, кои го обожа...
8 симпатични идеи за мини градина во кујната како на Џејми Оливер Дали сте дел од оние кои сонуваат за прекрасна мала градина од зачини во куната,...
Креативноста на Јапонцитe: Градини ремек дела во задниот дел од камионите (фото) Цвеќе, трева, дрвца, па дури и клупи, Јапонците успеаја да прикажат дека градот ...

Најчитани неделава