Прошетајте низ станот на Лејди Гага (видео)


Прошетајте низ станот на Лејди Гага (видео)

Специјално за емисијата MTV Takeover, Лејди Гага ги отвори вратите на својот апартман во Њујорк.

vlezete-vo-stanot-na-lejdi-gaga-video-01

Водителот на емисијата, Свеј Коловеј го почести со чај во шолји кои ѝ ги поклонила Донатела Версаче, а нејзиниот екстравагантен вкус се забележува и на дизајнот во внатрешното уредување на просторот во кој поминува најмногу време.

Лејди Гага кажува дека во тој стан живееле и други познати музичари како Лајза Минели и Тони Бенет.

Она што најмногу ѝ се допаѓа во нејзиниот стан е погледот од терасата, кој ќе ви го одземе здивот.

Погледнете го видеото и виртуелно прошетајте низ нејзиниот апартман:

Би можело да ве интересира:

За млада и тренди дама: Фенси стан од 35 метри квадратни (фото) Добредојдовте во малото женско кралство, кадешто царуваат добриот вкус и стил, а...
Скоцкан гламур во 40m²: Елегантен стан за млада деловна дама Ви се чини ли дека вашиот животен простор станал презгужван, пренатрупан и према...
На гости кај Андреја Коцева: Стан во Скопје во кој фокусот е на жолтите детали (фото) „Во секоја просторија е поставен по некој детаљ во жолта и темно сина ...

Најчитани неделава