Шармантен ентериер на една модна блогерка (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Шармантен ентериер на една модна блогерка (фото)

Блер Еди е модна блогерка која е вечна инспирација за понежниот пол. Оваа девојка просто не знае да погреши, а секоја нејзина комбинација зрачи со гламур и префинетост.

sarmanten-enterier-na-edna-modna-blogerka-foto-01

Блер ги сака модните трендови, но не ги прати слепо, туку им дава свој личен печат. Истото се случува и во нејзиниот дом.

Добрата организација е клуч за успехот, но и креативноста со која мора да се спојува.

Иако Блер е родена во Сан Франциско, својот дом го пронашла во срцето на Њујорк и го уредила по свои стандарди - храбро и софистицирано.

Би можело да ве интересира:

Kуќичка со галерија: Совршен мини дом за млад пар Подгответе се да бидете воодушевени! Со површина од само 33 метри квадратни, ова...
На гости кај Ива од Битола: Розов дом во Барби стил (фото) Ива, која работи како судија – поротник при Апелационен суд Битола, смета дека д...
Дом што зрачи со смиреност: На гости кај Магдалена Костовска од Скопје (фото) Доминација на белата боја, многу цвеќе и давање „нов живот“ на стари парчиња меб...

Најчитани неделава