Егзотично доживување во срцето на Мексико
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Егзотично доживување во срцето на Мексико

Хотелот La Semilla во мексиканското гратче Playa del Carmen е прекрасен рајски одмор за сите сетила.

egzoticno-dozivuvanje-vo-srceto-na-meksiko-01

Целиот хотел е опремен со мебел од различни мексикански пазари, на кој сопствениците им подариле нов, карактеристичен изглед во склоп на семејниот хотел.

Изградбата траела цели 9 години, се додека не се добил топол, егзотичен изглед како што било замислено.

На лежерен начин истакнати се сите несовршености во ентериерот, кои го прават ова доживување уште попримамливо за гостите.

Доколку сте во потрага по идеална дестинација во Мексико, ние ви го предлагаме овој шармантен хотел:

Би можело да ве интересира:

Топол амбиент и пастелни бои: Во домот на модната блогерка Сузи Боналди Една од предностите на социјалните мрежи е тоа што претставуваат непресушен изво...
На грчкиот остров Крит ресорт со бунгалови над вода, исто како на Малдиви (фото) Не се над океан како бунгаловите на Малдиви, но се над огромен базен и изгледаат...
Во магичниот, замрзнат хотел во Шведска (фото) Кога замрзнатиот хотел во Шведска за првпат се отворил во 1989-та година, бил са...

Најчитани неделава