Синди Крафорд ги отвори вратите од својот прекрасен ранч во Малибу
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Синди Крафорд ги отвори вратите од својот прекрасен ранч во Малибу

Ранчот во Малибу на кој живее една од најпосакуваните жени на светот, во потполност се одликува со смирувачка и тивка атмосфера.

sindi-kraford-gi-otvori-vratite-od-svojot-prekrasen-ranc-vo-malbu-01

Опкружен со зеленило и недопрена природа, недалеку од брегот, ранчот е прекрасна оаза на мирот.

Има неколку катчиња каде 48-годишниот модел ужива во испивањето на утринско кафе, сонцето и омилената книга.

Веселиот ентериер и живописната природа дополнително ја затоплуваат атмосферата и ве тераат да се заљубите во секој агол од овој дом.

Би можело да ве интересира:

Во духот на морето: Елегантна вила на Хвар Иако оваа вила нема поглед на море, сепак е сместена на одлична локација – во ед...
Лео и приватно живее како Волкот од Волстрит: Во неговата вила на Малибу (фото) Леонардо ди Каприо се збогува со вилата на Малибу со поглед на плажа, но затоа ќ...
Удобни катчиња во кои ќе сакате да ја поминете пролетта со добра книга (фото) Во двор, на тераса или покрај прозорец со добар поглед – најдете го идеалното ме...

Најчитани неделава