Приватен медитерански рај во прекрасната Шпанија (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Приватен медитерански рај во прекрасната Шпанија (фото)

Шармантната приватна вила Mandarina во Costa del Sol е идеалната дестинација за сите љубители на сончевата Шпанија.

privaten-mediteranski-raj-vo-prekrasnata-spanija-01

Далеку од туристичките населби полни туристи, оваа вила се изнајмува исклучиво на пријатели и семејства кои бараат максимално опуштање.

Уредена во типичен медитерански стил, беспрекорно белата вила располага со сè што ви е потребно за одмор од соништата.

Делот во кој најмногу ќе уживате дефинитивно е отворениот балкон и природната градина од каде ќе го доживеете најубавиот бесконечен поглед кон шпанскиот брег.

Ентериерот го красат многубројни шпански уметници и минималистички парчиња мебел кои успешно ја спојуваат традицијата со модерниот начин на живот.

Сега имате можност да го доживееете медитеранскиот рај низ само неколку фотографии:

Би можело да ве интересира:

Минималистички спални без кралски кревет - Фото докази дека за среќа е потребно малку Душек на земја, јоргани, повеќе перници и по некое цвеќе за разбивање монотонија...
Вила во Хрватска е прогласена за најубавата куќа за одмор во Европа (фото) Пред неколку денови се одржа изборот за најдобрите вили за одмор во Европа во ор...
Како изгледа некогашната вила на Ал Капоне во Мајами од 15 милиони долари? (фото) Огромен базен, палми и луксуз на сите страни... Оваа вила е вистинско уживање за...

Најчитани неделава